Kurumsal

Çeşitli grup şirketlerinden profesyoneller, Royal Dubai Turizm Yatırım ve Uluslararası Ticaret A.Ş. girişimine öncülük etmek için bir araya geldi. Şirketimiz 2022 itibari ile FLYDUBAİ ( DUBAI AVIATION CORPARATION TRADING ) ‘nin tek yetkili TÜRKİYE Distribütörlüğünü yürütmektedir. Türkiyedeki tek FLYDUBAİ Havayolları Genel Satış Acentası / Distribütörü rolünü başarıyla yürüterek yetkin ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

1. RoyalDubai Havacılık GSA bölümümüz Türkiyedeki Lider Havayolu Temsilcilik şirketlerinden biridir ve bir Genel Satış Acentası olmanın yanı sıra aşağıdaki tamamen işlevsel bağımsız bölümlere sahiptir.

2. RoyalDubai Turizm bölümümüz ile başta Dubai olmak üzere, dünyanın her yerine turlar düzenleyip bilet satışları yapmaktadır.

3. RoyalDubai Yatırım bölümümüz ile yurtiçi ve yurtdışı destekli yatırım ortaklıkları gerçekleştirmektedir.

4. RoyalDubai Uluslararası Ticaret bölümümüz her türlü dış ticaret alanında siz değerli müşterilerine danışmanlık, ithalat ve ihracat, satın alma ve pazarlama alanlarında yardımcı olmaktadır. ROYAL DUBAİ ‘ nin çekirdek ekibi, her biri kendi alanlarında en az 30 yıllık deneyime sahip Havayolları, Turizm, Yatırım ve Uluslararası Ticaret uzmanlardan oluşmaktadır.